Jakie atrakcje czekają na rodziców i dzieci w centrum bajki?

Redakcja

9 stycznia, 2024
Jakie atrakcje czekają na rodziców i dzieci w centrum bajki? Szukasz ciekawego miejsca na jednodniową wycieczkę? A może chcesz znaleźć atrakcje, które zachwycą najmłodszych oraz tych starszych członków rodziny? Zwiedzanie centrum bajki dla dzieci w Pacanowie będzie zatem strzałem w dziesiątkę!

Co warto zobaczyć w Centrum bajki?

Centrum Bajki w Pacanowie to dwa odrębne choć uzupełniające się światy – budynek główny oraz park naokoło niego. Nowoczesna bryłą przypominająca kształtem zamek z piasku odkrywa świat baśniowy, do którego wjedziesz z rodziną magicznym pociągiem. Znajdziecie w środku kino ,,Szkatułka”, sale warsztatowe i multimedialny świat bajek. Aby odetchnąć świeżym powietrzem i nacieszyć się słońcem, zwiedzanie centrum bajki dla dzieci w Pacanowie warto wzbogacić o spacer po ogrodach otaczających budynek główny. Znaleźć tam można nie tylko części dedykowane różnym zmysłom i barwom, które są wspaniałą zabawą sensoryczną także dla dzieci z niepełnosprawnością, ale nawet gruszki na wierzbie!

Atrakcje dla najmłodszych w Centrum bajki

Zwiedzanie centrum bajki dla dzieci w Pacanowie to niezwykła atrakcja. Młodych podróżników na pewno zachwyci przewodnikw postaci Dzwoneczka, Czerwonego Kapturka lub Królewny Śnieżki. Twoje pociechy pokochają multimedialne atrakcje i z chęcią będą eksplorować różne ogrody. Zmęczone nóżki po całym zwiedzaniu chętnie odpoczną, gdy Twoje dziecko usiądzie na seans w kinie ,,Szkatułka” lub obejrzy przedstawienie lalek w Małym Teatrze.

Centrum bajki – idealne miejsce na rodzinne wakacje!

Będąc nie tylko atrakcją dla dzieci, Centrum Bajki w Pacanowie gwarantuje niezapomniany czas dla całej rodziny. W końcu wakacje to czas na relaks i zabawę. Centrum Bajki to dla dorosłych możliwość przeniesienia się do przeszłości i sięgnięcia pamięcią do bajek dzieciństwa, które mogą poczytać w niesamowitej Magicznej Księgarni. Ze względu na część zewnętrzna i wewnętrzną ta baśniowa kraina będzie dobrym pomysłem na wakacyjną przygodę, czy to w upalny dzień, czy w deszczowej aurze. Bajkowe multimedia i postaci ze znanych kreskówek pobudzą wyobraźnię, a park wokoło pozwoli się wyciszyć i zaznać trochę ruchu na świeżym powietrzu. Nie masz pomysłu na wakacje? Odwiedź więc Centrum Bajek w Pacanowie by oderwać się od szarej rzeczywistości i wyruszyć w świat niesamowitych postaci i ich przygód. Nie zapomnij zobaczyć do ,,aktualności,” aby zapewnić sobie dodatkowe atrakcje.

Polecane: