Bajki i opowiadania ilustrowane – szeroka oferta

Redakcja

9 stycznia, 2024
Bajki i opowiadania ilustrowane to produkty dedykowane dla najmłodszych czytelników. Oprócz doskonałej rozrywki, świetnej formy spędzania czasu z rodzicami czy rówieśnikami, bajki w ogromnym stopniu wywołują wpływ na rozwój psychologiczny i emocjonalny naszych dzieci. Szeroki zakres dostępnych bajek i opowiadań sprawi, że każdy z nas odnajdzie coś dla siebie. Przyjrzyjmy się z bliska najbardziej popularnym pozycją.

Kot w butach

Najsłynniejszy kot świata to jedna z ulubionych bajek wielu młodych słuchaczy i czytelników. Mały, zwinny i niezwykle sprytny kot, odmienia życie małego młynarczyka, który musi sam sobie radzić, będąc wygnanym na świat przez swoich braci. Los jednak postanawia się do niego uśmiechnąć- zostaje bogatym markizem. Takie bajki i opowiadania ilustrowane uczą dzieci, że uczciwość zawsze zostaje wynagrodzona. 
dbajki sklep bajki ilustrowane kot w butach

Piękna i Bestia

Piękna i Bestia to bajka, która od wielu długich lat cieszy się nieustającą popularnością i zainteresowaniem. Morał bajki jest jednym z najcenniejszych. To, co na pierwszy rzut oka wydaje się być niewartościowym, w głębi może skrywać przepiękny, drogocenny dar. Bajka bardzo mocno wskazuję, że nie można oceniać ludzi na tzw. pierwszy rzut oka.

Czerwony Kapturek

Czerwony Kapturek to pozycja obowiązkowa każdej dziecięcej biblioteczki. To historia biednej, naiwnej i łatwowiernej dziewczynki, ubranej w słynny czerwony strój, która daje się zwieść podstępnym zamiarom złego wilka uczy, że nigdy nie wolno ufać obcym osobom, zawsze słuchając rad swoich rodziców czy dziadków.
dbajki sklep bajki i ilustrowane czerwony kapturek

Dzielny Szewczyk

Bajki i opowiadania ilustrowane to szeroka gama różnorodnych pozycji. Jedną z najbardziej ulubionych jest Dzielny Szewczyk. Chłopak decyduje się na misję uwolnienia księżniczki z rąk złego smoka. Wielu próbowało tego zadania, jednak dopiero odwaga i upór Dzielnego Szewczyka pozwoliły na wykonanie tego trudnego zadania. Wybierz doskonałe bajki i opowiadania ilustrowane dla swoich dzieci i podaruj im wspaniałą zabawę i naukę. 

Polecane: